دوشنبه, 02/06/1400 - 09:38 saeed
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان مرکزی مطرح کرد؛

تهیه و توزیع 500 موبایل و تبلت در بین دانش‌آموزان نیازمند استان مرکزی


رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان مرکزی گفت: در سال 99 به همت فرهنگیان بسیجی استان مرکزی 500 موبایل و تبلت با حفظ کرامت در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار گرفت.
رضا محمدگلی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در ارتباط با اقدامات انجام شده سازمان بسیج فرهنگیان استان مرکزی در بحث نهضت مؤمنانه در سال 99، اظهار کرد: در سال گذشته با شیوع فراگیر کرونا به همت فرهنگیان استان 8 کارگاه تولید ماسک راه‌اندازی شد. همچنین در راستای حفظ سلامت کادر آموزشی 22 هزار کلاس درس ضدعفونی و گندزدایی شد.
وی ادامه داد: در چندین مرحله به همت 16 کانون بسیج فرهنگیان استان مرکزی بسته‌‌های معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان و خانواده‌های دانش‌آموزان بی‌بضاعت قرار ‌گرفت. در سال گذشته بیش از 6 هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته 300 هزار تومان تهیه و توزیع شد.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان مرکزی همچنین ارزش ریالی کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده برای کمک به خانواده‌های نیازمند به‌ویژه خانواده‌های دانش‌آموزان کم‌برخوردار را یک میلیارد و 300 میلیون تومان عنوان کرد.
محمدگلی در ارتباط با فعالیت‌های سازمان بسیج فرهنگیان استان مرکزی در قالب پویش لبخند رضایت نیز بیان کرد: پس از شناسایی 300 نقطه فاقد اینترنت در استان، گروه‌های جهادی فرهنگیان و معلمان جهادگر به یاری این دانش‌آموزان کم‌برخوردار شتافتند.
وی در خصوص تأمین اقلام کمک‌آموزشی نیز گفت: در سال 99 به همت فرهنگیان بسیجی استان مرکزی 500 موبایل و تبلت تهیه و با حفظ کرامت در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار گرفت.
انتهای پیام

 

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)